בית חדשות הפיסגה חינוך בוגרות האולפנה בין מצטייני השרות הלאומי

בוגרות האולפנה בין מצטייני השרות הלאומי

דוא הדפסה PDF

לפני שבועיים נערך בבנייני האומה בירושלים אירוע הצדעה ענק למתנדבי השירות האזרחי – לאומי. בטקס נכח גם נשיא המדינה, שמעון פרס, וכן השר דניאל הרשקוביץ.

במהלך הערב הוענקו תעודות הוקרה לשמונה מתנדבים מצטיינים של השירות האזרחי-לאומי הכולל כ- 14,171 מתנדבים בכל רחבי הארץ.

בין מקבלי תעודות ההוקרה: אסתר מלקו ומירב ירבכטי, שתי מתנדבות שירות לאומי, תושבות פסגת זאב ונווה יעקב ובוגרות אולפנת פסגת זאב.

מנהל האולפנא, הרב רפי קופרשטוך נשמע השבוע נרגש מאוד מזכייה של שתיים מבוגרות בית הספר בתואר ואמר כי הדבר משקף ללא ספק את החינוך שהבנות קיבלו מהבית בשילוב רוח ההתנדבות שקיבלו באולפנא, הערכים וחשיבות התרומה לקהילה ולמדינה.

מהאולפנא מסרו קצת מידע על שתי המצטיינות:

אסתר מלקו: תושבת שכונת נווה יעקב שהתנדבה להקים מחדש את סניף בני עקיבא בשכונתה לאחר שהסניף היה סגור במשך שנתיים.

אסתר יחד עם צוות מדריכות תלמידות האולפנא פתחו אותו בקיץ האחרון ועתה מונה הסניף למעלה מ- 100 חניכים, כן ירבו. החניכים זוכים לפעילות לא רק בימים המקובלים לפעילות הסניפים אלא ברוב ימות השבוע.

מירב ירבכטי: תושבת פסגת זאב משרתת שנה שנייה בשרות הלאומי במוסד לגמילה מסמים "רטורנו" ולפי דברי הצוות של המוסד מירב מצליחה מעל המשוער במסרים החינוכיים עם הנוער והמתבגרים במקום.

למנהל הרב קופרשטוך יש סיבה נוספת לשמחה, השבוע הגיעו תוצאות הזכאות לתעודת בגרות מהשנה שעברה. באולפנת פסגת זאב, 91% מהבוגרות זכאיות לתעודת בגרות, ל- 9% שלא זכאיות לתעודה, חסר רק מקצוע אחד על מנת להשלים לתעודה מושלמת. "הדבר משמח" מוסיף הרב קופרשטוך, "בעיקר כאשר משווים את הישגי הבנות שלנו מול הממוצע הארצי שעומד על כ- 50% זכאים לתעודות בגרות.

 

סטטיסטיקה

מונה צפיות תוכן : 1096160

חפשו אותנו...

Facebook

סקר

איפה אתם עורכים קניות גדולות של מוצרי מזון ומכולת
 

מבזקים

מבזקים


זמני השבוע

פרשת השבוע:
ויגש
כניסת השבת: 16:15
צאת השבת: 17:30

תמונת השבוע