בית חדשות הפיסגה חינוך שבת הארגון בבני עקיבא ואריאל בנות

שבת הארגון בבני עקיבא ואריאל בנות

דוא הדפסה PDF

לפני שבועיים חגגו חניכי תנועת בני עקיבא את סיום חודש האירגון שלהם בהצגות, צעדות, צביעת קירות והכל בנושא "קדש חייך".

גם סניף פסגת זאב הנמצא ברח' גל, שקק חיים במהלך החודש האינטנסיבי של ריצות והכנות ששיאו היה ביום חמישי לפני שבועיים בהצגות שהכינו כל השבטים בסניף מול חבריהם והוריהם באולם המינהל הקהילתי. במוצ"ש התכנסו שוב במצעד שצעד לאולם הפיס. שם צפו בקטע דגלנות שביצע שבט הרא"ה והוכרז שכל שכבה הפכה להיות שבט בוגר יותר. בבני עקיבא בכל שנה שכבת הגיל העולה לכתה י' מקבלת שם יחודי משלה. שם שנשאר פחות או יותר בסוד עד ההכרזה הרשמית במוצ"ש. הפעם, שבט הרא"ה שעשה גם הדגלנות, עבר לשכבת הבוגרים תחת השם החזק: איתן. קומונרית הסניף, בת שירות לאומי, שני רוזנבאום, סיפרה ל"קול הפסגה" כי בשבת האירגון הגיעו כ- 200 חניכים לסניף פסגת זאב. נושא חודש האירגון היה השנה "קדש חייך בתורה ובעבודה" ולאורך כל החודש עסקו החניכים במשמעויות השונות של הנושא, חניכי התנועה והמדריכים הגיעו במהלך החודש כמעט בכל יום לצבוע את הסניף ולהתאמן על ההצגות. שני הודתה לאלי חסיד מהמינהל הקהילתי על כך שסייע לשריין את אולם הפיס במוצ"ש לטובת האירוע של בני עקיבא. במוצ"ש הגיעו לברך את החוגגים סגן ראש העיר דוד הדרי וחברת מועצת העיר יעל ענתבי.

אריאל בנות

שבוע לאחר מכן חגגו את סיום חודש הארגון תנועת אריאל. בפסגת זאב קיים סניף אריאל בנות הפועל בבית הספר נועם בנות בפסגת זאב מזרח.

בשבת האחרונה פקדו את הסניף כ 100 בנות. אביה, קומונרית הסניף מספרת, כי במהלך כל החודש למדו הבנות את נושא "לאורו של הרב קוק". כחלק מהלימוד הלכו הבנות לסיור בבית הרב קוק, שם למדו עוד על הדמות של הרב ועל התהליכים בגאולה שהרב היה חלק משמעותי מהם.

לכל שבט היה תת נושא הקשור לאמונה שאותה הנחיל הרב קוק.  במשך החודש התאמנו הבנות על ריקודים, צבעו סדינים וערכו תערוכות הקשורות לנושא.

במוצ"ש האחרונה התקבצו בנות הסניף והוריהם  לאחר צעדה עם בלונים עד לרחבת המינהל הקהילתי במרכז, שם עשו מפקד חגיגי. מלבד הקומונרית נשאו דברים הרב דוד שלם וחברת המועצה יעל ענתבי.

 

סטטיסטיקה

מונה צפיות תוכן : 1084118

חפשו אותנו...

Facebook

סקר

איפה אתם עורכים קניות גדולות של מוצרי מזון ומכולת
 

מבזקים

מבזקים


זמני השבוע

פרשת השבוע:
ויגש
כניסת השבת: 16:15
צאת השבת: 17:30

תמונת השבוע